Ogrzewanie, fotowoltaika, finansowanie – odwiedź punkt konsultacyjny
Przewiń do artykułu
Menu

Pomimo iż sezon grzewczy dawno za nami, temat niskiej emisji i smogu nie może zostać zepchnięty na drugi plan. Fatalna jakość powietrza w naszym regionie to poważny problem, który sam się nie rozwiąże. Dlatego wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego, przystępują do kolejnej edycji projektu „Gmina z (dobrą) energią”.

Punkt konsultacyjny

Wszystkich zainteresowanych wymianą ogrzewania lub montażem fotowoltaiki zapraszamy do bezpłatnego punktu konsultacyjnego. Z pomocą specjalistów, na miejscu będzie można między innymi przeprowadzić analizę porównawczą różnych źródeł ogrzewania, zasięgnąć porady eksperta w kwestii ogrzewania, a także zapoznać się z informacjami na temat programu "Czyste powietrze". Konsultacje na terenie Powiatu Wodzisławskiego będą prowadzone 29 kwietnia w Powiatowym Cetrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim (ul. Pszowska 92A, obok Biura Paszportowego i Wydziału Komunikacji) w godzinach od 9.00 do 15.00.

Działanie jest elementem projektu "Gmina z dobrą energią 2" realizowanego przez wszystkie gminy Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego. Szczegóły na stronie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim oraz bezpośrednio pod nr telefonu: 32 453 97 54.

 

 
Autor artykułu:
planergia

Czym się zajmujemy? Łączymy z energią... Odnawialne źródła energii, energooszczędne budownictwo, termomodernizacja i skuteczna walka z niską emisją - u nas znajdziesz wszystko, co potrzbne aby sprawnie, bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić i sfinansować swoją inwestycję. Planergia Informacje, Technologie i Finanse są dla Ciebie!

info@planergia.pl